Syros - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 10 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 30 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 20 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 10 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 40 dakika

Syros - Pire Feribotu

Kiklad Adaları ile Yunanistan feribot yolculugunuzla ilgili Syros Pire feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Syros Pire tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Syros Pire feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Syros Pire seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Syros Pire Feribot Rehberi

Syros Pire güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 4 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 10 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 2, Her bir hafta için Nel Lines 1 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 2 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda Syros Pire güzergâhinda her bir hafta türünde, 4 feribot firmasi tarafindan 15 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.

Syros - Pire Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Syros - Lavrio - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 5 saat 40 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Kiklad Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd