Folegandros - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 30 dakika
dateHaftada 11 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 20 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 4 saat 25 dakika

Folegandros - Pire Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Folegandros Pire feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları veya Yunanistan feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Folegandros ile Pire arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Folegandros Pire feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Folegandros Pire seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Folegandros Pire Feribot Rehberi

Folegandros Pire güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Ventouris Sea Lines firmasi seferlerini her bir hafta için 4 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 11 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 7 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda Folegandros Pire güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 22 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd