Naxos - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 17 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 15 dakika
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 45 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 30 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 4 saat

Naxos - Pire Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ve Yunanistan arasinda, Naxos ile Pire feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Naxos Pire güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Yunanistan ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Naxos Pire rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Naxos Pire feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Naxos Pire seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Naxos Pire Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Naxos Pire Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Naxos Pire Feribot Rehberi

Naxos Pire güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 37 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Blue Star Ferries ile 17 sefer, Aegean Speed Lines ile 6 sefer, Sea Jets ile 7 sefer & Hellenic Seaways ile 7 sefer.

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 3 saat 30 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Naxos Pire feribotlarini Blue Star Ferries, Aegean Speed Lines, Sea Jets & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.

Naxos - Pire Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Naxos - Rafina - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 6 saat
Sea Jets ile Naxos - Rafina - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 3 saat 50 dakika
Hellenic Seaways ile Naxos - Rafina - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 4 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Kiklad Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd