Koufonissi - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 9 saat 5 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 40 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 5 dakika

Koufonissi - Pire Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ve Yunanistan arasinda, Koufonissi ile Pire feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Koufonissi ile Pire feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Koufonissi Pire feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Koufonissi Pire seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Koufonissi Pire Feribot Rehberi

Koufonissi Pire güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 3 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 3 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 4 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 7 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda Koufonissi Pire güzergâhinda her bir hafta türünde, 3 feribot firmasi tarafindan 14 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd