Tinos - Rafina Feribot Operatörleri

dateHaftada 17 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 20 dakika
dateHaftada 9 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 40 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
dateHaftada 9 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 55 dakika

Tinos - Rafina Feribotu

Kiklad Adaları ile Yunanistan feribot yolculugunuzla ilgili Tinos Rafina feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tinos Rafina güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Yunanistan ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Tinos Rafina rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Tinos Rafina veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Tinos Rafina Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Tinos Rafina Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Tinos Rafina Feribot Rehberi

Tinos Rafina güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Yunanistan arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 42 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Cyclades Fast Ferries ile 17 sefer, Sea Jets ile 9 sefer, Hellenic Seaways ile 7 sefer & Golden Star Ferries ile 9 sefer.

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 1 saat 40 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Tinos Rafina feribotlarini Cyclades Fast Ferries, Sea Jets, Hellenic Seaways & Golden Star Ferries ile hemen karsilastirin.

Tinos - Rafina Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Tinos - Pire - Haftada 4 Sefer / sefer süresi 4 saat 45 dakika
Sea Jets ile Tinos - Pire - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 2 saat 15 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Kiklad Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd