Sikinos - Lavrio Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 11 saat 50 dakika

Sikinos - Lavrio Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ile Yunanistan feribotlarini Sikinos ile Lavrio feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Sikinos ile Lavrio feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Sikinos Lavrio veya Yunanistan istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Sikinos Lavrio Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Yunanistan arasindaki Nel Lines Sikinos Lavrio feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 11 saat 50 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd