Paros - Mykonos Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 20 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 45 dakika'dan
dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 40 dakika

Paros - Mykonos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Paros ile Mykonos feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Paros ile Mykonos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Paros Mykonos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Paros Mykonos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Paros Mykonos Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Paros Mykonos Feribot Rehberi

Paros Mykonos güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 4 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 7 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 7, Her bir hafta için Nel Lines 4 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 14 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Paros Mykonos güzergâhinda her bir hafta türünde, 4 feribot firmasi tarafindan 32 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd