Paros - Naxos Feribot Operatörleri

dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 35 dakika
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 30 dakika
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 10 dakika'dan
dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 30 dakika

Paros - Naxos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Paros Naxos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Paros ile Naxos feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Paros Naxos veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Paros Naxos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Paros Naxos Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Paros Naxos Feribot Rehberi

Paros Naxos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 51 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Blue Star Ferries ile 3 sefer, Aegean Speed Lines ile 6 sefer, Sea Jets ile 5 sefer, Nel Lines ile 5 sefer & Hellenic Seaways ile 14 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 30 dakikadir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Paros Naxos feribotlarini Blue Star Ferries, Aegean Speed Lines, Sea Jets, Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd