Sifnos - Milos Feribot Operatörleri

dateHaftada 13 Sefer
clocksefer süresi 55 dakika
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 25 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 25 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 10 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat

Sifnos - Milos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Sifnos ile Milos feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Sifnos Milos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Sifnos Milos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Sifnos Milos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Sifnos Milos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Sifnos Milos Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Sifnos Milos Feribot Rehberi

Sifnos Milos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 43 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Aegean Speed Lines ile 13 sefer, Zante Ferries ile 6 sefer, Ventouris Sea Lines ile 7 sefer, Sea Jets ile 7 sefer, Nel Lines ile 3 sefer & Hellenic Seaways ile 7 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 50 dakikadir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Sifnos Milos feribotlarini Aegean Speed Lines, Zante Ferries, Ventouris Sea Lines, Sea Jets, Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd