Midilli Adası - Pire Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 9 saat
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 35 dakika

Midilli Adası - Pire Feribotu

Midilli ile Yunanistan feribot yolculugunuzla ilgili Midilli Adası Pire feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Midilli Adası ile Pire feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Yunanistan için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Midilli Adası Pire güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Midilli Adası Pire Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Midilli Adası Pire Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Midilli Adası Pire Feribot Rehberi

Midilli Adası Pire güzergâhinda, Midilli ile Yunanistan arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 10 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (5 ile Blue Star Ferries & 5 ile Hellenic Seaways).

Blue Star Ferries firmasi ile Yunanistan ülkesine yolculuk yaklasik 9 saat'den sürmektedir & Hellenic Seaways firmasinin seferi yaklasik 10 saat 35 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Midilli Adası Pire güzergâhindaki feribotlari Blue Star Ferries & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.

Midilli Adası - Pire Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Midilli Adası - Selanik - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 14 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Midilli - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd