Midilli - Yunanistan Feribot Haritası

Midilli ile Yunanistan arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Midilli ile Yunanistan arasinda hizmet veren tüm firmalarla ilgili olarak tarifeleri ve ücretleri karsilastirmak için directferries.com.tr web sitesini kullanin!

Feribot karsilastirma motorumuz, Midilli ülkesinden Yunanistan ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

Midilli ile Yunanistan feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Yunanistan Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Midilli
Midilli
Yunanistan Feribotu
Yunanistan

Kalkis: Midilli Varis: Yunanistan Feribot Rehberi

Midilli ve Yunanistan arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 14 sefer sunan Blue Star Ferries firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, Midilli Adası - Pire güzergâhinda Haftalik 5 kez sefer düzenlenmektedir. Nel Lines firmasi, 1 güzergâh sefer düzenlemektedir, Midilli Adası - Selanik güzergâhinda 1 time weekly sefer düzenlenmektedir. Hellenic Seaways firmasi, 2 güzergâh sefer düzenlemektedir, Midilli Adası - Pire güzergâhi, Her hafta 5 kez sefer düzenlemektedir & Midilli Adası - Kavala yaklasik Haftalik 3 kez sefer, 3 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Midilli ile Yunanistan arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Midilli Hakkında:

Ege Denizi'nin kuzeydoğu köşesinde yer alan yemyeşil Midilli adası, Yunanistan'ın en büyük adalarından biridir.

Ilıman Akdeniz iklimiyle Midilli, Yunan Adaları'nın en güneşli olanlarından biridir ve yine de turist kalabalıklarıyla bozulmamış olarak kalmayı başarmıştır.

Midilli, gerçek Yunanistan'ı yaşamak isteyenler için ideal bir adadır.

Yunanistan Hakkında:

Yunanistan, Güney Avrupa'da ve Balkan yarımadasının güney ucunda yer alan bir ülkedir. Kuzeyde Bulgaristan, Makedonya ve Arnavutluk, doğuda ise Türkiye ile sınır komşusudur. Yunanistan'ın doğusunda Ege Denizi, batısında da İyon Denizi yer almaktadır. Doğu Akdeniz havzasının parçası olarak iki tarafta da çok sayıda ada bulunur.

Batı uygarlığının beşiği ve demokrasinin, sporun (en önemli olarak da Olimpik Oyunların) ve tiyatro gibi sanatların doğum yeri olan Yunanistan, çok uzun ve dikkat çekici zenginlikte bir tarihe sahiptir. Yunanistan tarih boyunca Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu'yu etkilemiştir.

Bugün Yunanistan gelişmiş bir ülkedir, 1981'den bu yana Avrupa Birliği’ndedir, aynı zamanda 2000'den bu yana Avro Bölgesi üyesidir.

Yunanistan dünyada en çok turist çeken ülkelerden biridir. Her yıl, özellikle de yaz aylarında ülkenin kimi kozmopolit adaları milyonlarca uluslararası ziyaretçiyle dolup taşar.

© Direct Ferries Ltd