Midilli Adası - Selanik Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 14 saat 30 dakika

Midilli Adası - Selanik Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Midilli ve Yunanistan arasindaki Midilli Adası Selanik feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Midilli Adası ile Selanik feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Midilli Adası Selanik güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Midilli Adası Selanik Feribot Rehberi

Midilli ile Yunanistan arasindaki Nel Lines Midilli Adası Selanik feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 14 saat 30 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Midilli Adası - Selanik Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Midilli Adası - Pire - Haftada 5 Sefer / sefer süresi 9 saat
Hellenic Seaways ile Midilli Adası - Pire - Haftada 5 Sefer / sefer süresi 10 saat 35 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Midilli - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd