Midilli Adası - Kavala Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 10 saat 50 dakika

Midilli Adası - Kavala Feribotu

Direct Ferries ile Midilli ve Yunanistan arasinda, Midilli Adası ile Kavala feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Midilli Adası ile Kavala feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Midilli Adası Kavala güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Midilli Adası Kavala Feribot Rehberi

Midilli ile Yunanistan arasindaki Hellenic Seaways Midilli Adası Kavala feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 10 saat 50 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 3 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd