Kimolos - Milos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 1 saat
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 1 saat
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 30 dakika

Kimolos - Milos Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Kimolos ile Milos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Kimolos ile Milos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Kimolos ile Milos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Kimolos Milos Feribot Rehberi

Kimolos Milos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 14 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Zante Ferries ile 1 sefer, Ventouris Sea Lines ile 1 sefer, Nel Lines ile 5 sefer & Hellenic Seaways ile 7 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 30 dakikadir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Kimolos Milos feribotlarini Zante Ferries, Ventouris Sea Lines, Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd