Pire - Spetses Feribot Operatörleri

dateGünde 5 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 50 dakika'dan

Pire - Spetses Feribotu

Yunanistan ile Saronic Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Pire Spetses feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Pire ile Spetses feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Saronic Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Pire ile Spetses seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Pire Spetses Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar, bu güzergah üzerinde müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Gösterilen fiyatlar kişi başı.

Pire Spetses Feribot Rehberi

Pire Spetses feribotu, Yunanistan ile Saronic Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Hellenic Seaways. Seferler, her bir hafta için 35 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat 50 dakika'dan sürmektedir.

Pire Spetses yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Pire - Spetses Feribot Seçenekleri

Hellenic Seaways ile Ermioni - Spetses - Haftada 12 Sefer / sefer süresi 20 dakika
Hellenic Seaways ile Porto Heli - Spetses - Günde 4 Sefer / sefer süresi 10 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Saronic Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd