Porto Heli - Spetses Feribot Operatörleri

dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 10 dakika

Porto Heli - Spetses Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Porto Heli Spetses feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Yunanistan veya Saronic Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Porto Heli ile Spetses feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Porto Heli Spetses feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Porto Heli Spetses seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Porto Heli Spetses Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar, bu güzergah üzerinde müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Gösterilen fiyatlar kişi başı.

Porto Heli Spetses Feribot Rehberi

Porto Heli Spetses feribotu, Yunanistan ile Saronic Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Hellenic Seaways. Seferler, her bir hafta için 28 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 10 dakika sürmektedir.

Porto Heli Spetses yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Porto Heli - Spetses Feribot Seçenekleri

Hellenic Seaways ile Ermioni - Spetses - Haftada 12 Sefer / sefer süresi 20 dakika
Hellenic Seaways ile Pire - Spetses - Günde 5 Sefer / sefer süresi 1 saat 50 dakika'dan
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Saronic Adaları Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd