Heraklion - Ios Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 15 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 55 dakika

Heraklion - Ios Feribotu

Girit ile Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Heraklion Ios feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Heraklion ile Ios feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Heraklion Ios güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Heraklion Ios Feribot Rehberi

Heraklion Ios güzergâhinda, Girit ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 14 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (7 ile Sea Jets & 7 ile Hellenic Seaways).

Sea Jets firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 3 saat 15 dakika'dan sürmektedir & Hellenic Seaways firmasinin seferi yaklasik 2 saat 55 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Heraklion Ios güzergâhindaki feribotlari Sea Jets & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd