Poros - Porto Heli Feribot Operatörleri

dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan

Poros - Porto Heli Feribotu

Saronic Adaları ile Yunanistan feribot yolculugunuzla ilgili Poros Porto Heli feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Poros Porto Heli güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Yunanistan ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Poros Porto Heli rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Poros Porto Heli feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Poros Porto Heli seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Poros Porto Heli Feribot Rehberi

Poros Porto Heli feribotu, Saronic Adaları ile Yunanistan arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Hellenic Seaways. Seferler, her bir hafta için 21 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Poros Porto Heli yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Poros - Porto Heli Feribot Seçenekleri

Hellenic Seaways ile Poros - Pire - Günde 4 Sefer / sefer süresi 1 saat
Hellenic Seaways ile Poros - Ermioni - Günde 3 Sefer / sefer süresi 55 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Saronic Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd