Poros - Pire Feribot Operatörleri

dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat

Poros - Pire Feribotu

Direct Ferries ile Saronic Adaları ve Yunanistan arasinda, Poros ile Pire feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Poros ile Pire arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Poros Pire feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Poros Pire seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Poros Pire Feribot Rehberi

Poros Pire feribotu, Saronic Adaları ile Yunanistan arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Hellenic Seaways. Seferler, her bir hafta için 28 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 1 saat sürmektedir.

Poros Pire yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Poros - Pire Feribot Seçenekleri

Hellenic Seaways ile Poros - Ermioni - Günde 3 Sefer / sefer süresi 55 dakika
Hellenic Seaways ile Poros - Porto Heli - Günde 3 Sefer / sefer süresi 1 saat 30 dakika'dan
Daha fazla bilgi için lütfen Saronic Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd