Saronic Adaları - Yunanistan Feribot Haritası

Saronic Adaları ile Yunanistan arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

Saronic Adaları ile Yunanistan arasinda hizmet veren tüm firmalarla ilgili olarak tarifeleri ve ücretleri karsilastirmak için directferries.com.tr web sitesini kullanin!

Feribot karsilastirma motorumuz, Saronic Adaları ülkesinden Yunanistan ülkesine en uygun feribot seferini bulmanizi saglamak için, seyahat etmek istediginiz zamana en yakin ve en ucuz uygun fiyatlar için arama yapar.

Saronic Adaları ile Yunanistan feribot seferlerini görmek ve rezervasyon yapmak için simdi Fiyat Arama sistemimizi kullanin veya alternatif olarak diger ülkelere feribot seferleri bulmak için Yunanistan Feribotu sayfamizi ziyaret edin.
Saronic Adaları
Saronic Adaları
Yunanistan Feribotu
Yunanistan

Kalkis: Saronic Adaları Varis: Yunanistan Feribot Rehberi

Saronic Adaları ile Yunanistan arasinda bir feribot seçmeniz gerektiginde seçeneklerde bir azalma olmayacaktir. Poros - Pire, Aegina Adası - Pire, Agistri - Pire, Hydra - Pire, Ermioni & Porto Heli, Spetses - Pire, Ermioni & Porto Heli, Hydra - Pire, Ermioni & Porto Heli, Poros - Pire, Ermioni & Porto Heli, Spetses - Pire, Ermioni & Porto Heli, Hydra - Pire, Ermioni & Porto Heli, Poros - Pire, Ermioni & Porto Heli & Spetses - Pire, Ermioni & Porto Heli limanlarini birbirine baglayan 1 feribot şirketi, toplam 11 Feribot Hattı bulunmaktadir.

Saronic Adaları ve Yunanistan arasindaki en hizli güzergâh, 10 dakikalik süreyle Spetses - Porto Heli güzergâhidir. Güzergâh üzerindeki çok sayidaki teklifimiz ile tüm benzer güzergâhlari tek bir aramada karsilastirarak isinizi kolaylastirmaktayiz ve bu sayede aradiginizi hizlica bulabilirsiniz.

Saronic Adaları Hakkında:

Saronik Adaları,Yunan anakarasına az mesafede bulunup adını içinde bulundukları Saronik Körfezi’nden alır.

Saronik Adaları, özellikle de Yunan anakarasında yaşayan tatilciler tarafından çok sevilen popüler adalardır. Salamis, Aegina, Angistri ve Poros Adaları üzerinde yerel halk yaşayan adaların en başında gelir.

Yunanistan Hakkında:

Yunanistan, Güney Avrupa'da ve Balkan yarımadasının güney ucunda yer alan bir ülkedir. Kuzeyde Bulgaristan, Makedonya ve Arnavutluk, doğuda ise Türkiye ile sınır komşusudur. Yunanistan'ın doğusunda Ege Denizi, batısında da İyon Denizi yer almaktadır. Doğu Akdeniz havzasının parçası olarak iki tarafta da çok sayıda ada bulunur.

Batı uygarlığının beşiği ve demokrasinin, sporun (en önemli olarak da Olimpik Oyunların) ve tiyatro gibi sanatların doğum yeri olan Yunanistan, çok uzun ve dikkat çekici zenginlikte bir tarihe sahiptir. Yunanistan tarih boyunca Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu'yu etkilemiştir.

Bugün Yunanistan gelişmiş bir ülkedir, 1981'den bu yana Avrupa Birliği’ndedir, aynı zamanda 2000'den bu yana Avro Bölgesi üyesidir.

Yunanistan dünyada en çok turist çeken ülkelerden biridir. Her yıl, özellikle de yaz aylarında ülkenin kimi kozmopolit adaları milyonlarca uluslararası ziyaretçiyle dolup taşar.

© Direct Ferries Ltd