Hydra - Porto Heli Feribot Operatörleri

dateGünde 4 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika

Hydra - Porto Heli Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Saronic Adaları ve Yunanistan arasindaki Hydra Porto Heli feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Hydra ile Porto Heli feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Hydra Porto Heli veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Hydra Porto Heli Feribot Rehberi

Hydra Porto Heli feribotu, Saronic Adaları ile Yunanistan arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Hellenic Seaways. Seferler, her bir hafta için 28 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 50 dakika sürmektedir.

Hydra Porto Heli yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Hydra - Porto Heli Feribot Seçenekleri

Hellenic Seaways ile Hydra - Pire - Günde 6 Sefer / sefer süresi 1 saat 10 dakika'dan
Hellenic Seaways ile Hydra - Ermioni - Günde 3 Sefer / sefer süresi 20 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Saronic Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd