Spetses - Pire Feribot Operatörleri

dateGünde 5 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 50 dakika'dan

Spetses - Pire Feribotu

Direct Ferries ile Saronic Adaları ve Yunanistan arasinda, Spetses ile Pire feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Spetses ile Pire arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Spetses Pire veya Yunanistan istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Spetses Pire Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar, bu güzergah üzerinde müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Gösterilen fiyatlar kişi başı.

Spetses Pire Feribot Rehberi

Saronic Adaları ile Yunanistan arasindaki Hellenic Seaways Spetses Pire feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 1 saat 50 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her gün 5 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Spetses - Pire Feribot Seçenekleri

Hellenic Seaways ile Spetses - Ermioni - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 20 dakika
Hellenic Seaways ile Spetses - Porto Heli - Günde 5 Sefer / sefer süresi 10 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Saronic Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd