Spetses - Porto Heli Feribot Operatörleri

dateGünde 5 Sefer
clocksefer süresi 10 dakika

Spetses - Porto Heli Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Saronic Adaları ve Yunanistan arasindaki Spetses Porto Heli feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Spetses Porto Heli güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Yunanistan ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Spetses Porto Heli rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Spetses Porto Heli feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Spetses Porto Heli seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Spetses Porto Heli Feribot Rehberi

Saronic Adaları ile Yunanistan arasindaki Hellenic Seaways Spetses Porto Heli feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 10 dakika sefer süresi ile bu güzergâhta Her gün 5 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Spetses - Porto Heli Feribot Seçenekleri

Hellenic Seaways ile Spetses - Pire - Günde 5 Sefer / sefer süresi 1 saat 50 dakika'dan
Hellenic Seaways ile Spetses - Ermioni - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 20 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Saronic Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd