Skopelos - Agios Konstantinos Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 3 saat

Skopelos - Agios Konstantinos Feribotu

Skopelos Adası ile Yunanistan feribot yolculugunuzla ilgili Skopelos Agios Konstantinos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Skopelos Agios Konstantinos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Skopelos Agios Konstantinos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Skopelos Agios Konstantinos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Skopelos Agios Konstantinos Feribot Rehberi

Skopelos Adası ile Yunanistan arasindaki Hellenic Seaways Skopelos Agios Konstantinos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 3 saat'den sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Skopelos - Agios Konstantinos Feribot Seçenekleri

Hellenic Seaways ile Glossa - Volos - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 2 saat 5 dakika
Hellenic Seaways ile Glossa - Agios Konstantinos - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 2 saat 20 dakika
Hellenic Seaways ile Skopelos - Volos - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 2 saat 45 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Skopelos Adası - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd