Glossa - Agios Konstantinos Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 20 dakika

Glossa - Agios Konstantinos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Skopelos Adası ve Yunanistan arasindaki Glossa Agios Konstantinos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Glossa ile Agios Konstantinos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Yunanistan için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Glossa Agios Konstantinos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Glossa Agios Konstantinos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Glossa Agios Konstantinos Feribot Rehberi

Skopelos Adası ile Yunanistan arasindaki Hellenic Seaways Glossa Agios Konstantinos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 20 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Glossa - Agios Konstantinos Feribot Seçenekleri

Hellenic Seaways ile Glossa - Volos - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 2 saat 5 dakika
Hellenic Seaways ile Skopelos - Volos - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 2 saat 45 dakika
Hellenic Seaways ile Skopelos - Agios Konstantinos - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 3 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Skopelos Adası - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd