Skopelos - Volos Feribot Operatörleri

dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 45 dakika

Skopelos - Volos Feribotu

Skopelos Adası ile Yunanistan feribot yolculugunuzla ilgili Skopelos Volos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Skopelos Volos tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Skopelos Volos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Skopelos Volos Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Skopelos Volos Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Skopelos Volos Feribot Rehberi

Skopelos Adası ile Yunanistan arasindaki Hellenic Seaways Skopelos Volos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 45 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 14 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Skopelos - Volos Feribot Seçenekleri

Hellenic Seaways ile Glossa - Volos - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 2 saat 5 dakika
Hellenic Seaways ile Glossa - Agios Konstantinos - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 2 saat 20 dakika
Hellenic Seaways ile Skopelos - Agios Konstantinos - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 3 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Skopelos Adası - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd