Skopelos Adası - Yunanistan Feribot Haritası

Skopelos Adası ile Yunanistan arasinda feribot rezervasyonlarinin yapilmasi

directferries.com.tr web sitesinde, Skopelos Adası ülkesinden Yunanistan ülkesine seyahat için tüm seçenekleri tek bir hizli ve kolay arama ile bulabilirsiniz.

Skopelos Adası ülkesinden Yunanistan ülkesine düzenlenen feribot seferleri ile ilgili tarifeleri ve ücretleri hizlica karsilastirabilir ve bu sayede kendi kendinize bir sirketin web sitesinden digerine dolasmak zorunda kalmazsiniz.

Fiyat Arama sistemimize seyahatinize iliskin detaylari girerek yolculugunuz için daha az ödemek için feribot seferlerini karsilastirin.
Skopelos Adası
Skopelos Adası
Yunanistan Feribotu
Yunanistan

Kalkis: Skopelos Adası Varis: Yunanistan Feribot Rehberi

Skopelos Adası ve Yunanistan arasinda birlesik olarak toplamda Her hafta 42 sefer sunan Hellenic Seaways firmasi, 4 güzergâh sefer düzenlemektedir, Glossa - Volos güzergâhi, Her hafta 14 kez sefer düzenlemektedir, Skopelos - Volos yaklasik Haftalik 14 kez sefer, Glossa - Agios Konstantinos yaklasik Haftalik 7 kez sefer & Skopelos - Agios Konstantinos yaklasik Haftalik 7 kez sefer, 4 feribot hattı bulunmaktadir.

Bazi güzergâhlarda seferlerin sikligi ve süreleri degisiklik gösterse de, en güncel bilgileri elde etmeniz için, Skopelos Adası ile Yunanistan arasindaki seferler için canli aramalar yapmanizi öneririz.

Skopelos Adası Hakkında:

Skopelos Adası, Yunan anakarasının doğusunda, Skiathos ve Alonnissos Adalarının arasında yer alır ve Kuzey Sporad zincirinin ikinci adasıdır.

21 km uzunluğunda ve 8 km genişliğindedir ve bir Saksafon şeklindedir.

Skopelos’un muhteşem bir sahili vardır. Adanın güney batı kısmı kumlu kumsallara ve sakin bir denize sahiptir. Dağlar ise adanın batı ve doğu taraflarını kaplamaktadır.

Yunanistan Hakkında:

Yunanistan, Güney Avrupa'da ve Balkan yarımadasının güney ucunda yer alan bir ülkedir. Kuzeyde Bulgaristan, Makedonya ve Arnavutluk, doğuda ise Türkiye ile sınır komşusudur. Yunanistan'ın doğusunda Ege Denizi, batısında da İyon Denizi yer almaktadır. Doğu Akdeniz havzasının parçası olarak iki tarafta da çok sayıda ada bulunur.

Batı uygarlığının beşiği ve demokrasinin, sporun (en önemli olarak da Olimpik Oyunların) ve tiyatro gibi sanatların doğum yeri olan Yunanistan, çok uzun ve dikkat çekici zenginlikte bir tarihe sahiptir. Yunanistan tarih boyunca Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu'yu etkilemiştir.

Bugün Yunanistan gelişmiş bir ülkedir, 1981'den bu yana Avrupa Birliği’ndedir, aynı zamanda 2000'den bu yana Avro Bölgesi üyesidir.

Yunanistan dünyada en çok turist çeken ülkelerden biridir. Her yıl, özellikle de yaz aylarında ülkenin kimi kozmopolit adaları milyonlarca uluslararası ziyaretçiyle dolup taşar.

© Direct Ferries Ltd