Glossa - Volos Feribot Operatörleri

dateHaftada 14 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 5 dakika

Glossa - Volos Feribotu

Direct Ferries ile Skopelos Adası ve Yunanistan arasinda, Glossa ile Volos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Glossa ile Volos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Yunanistan için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Glossa Volos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Glossa Volos Feribot Rehberi

Skopelos Adası ile Yunanistan arasindaki Hellenic Seaways Glossa Volos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 2 saat 5 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 14 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Glossa - Volos Feribot Seçenekleri

Hellenic Seaways ile Glossa - Agios Konstantinos - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 2 saat 20 dakika
Hellenic Seaways ile Skopelos - Volos - Haftada 14 Sefer / sefer süresi 2 saat 45 dakika
Hellenic Seaways ile Skopelos - Agios Konstantinos - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 3 saat
Daha fazla bilgi için lütfen Skopelos Adası - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd