Tinos - Naxos Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 5 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 2 saat

Tinos - Naxos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Tinos ile Naxos feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Tinos ile Naxos feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Tinos Naxos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Tinos Naxos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Tinos Naxos Feribot Rehberi

Tinos Naxos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 14 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (7 ile Sea Jets & 7 ile Hellenic Seaways).

Sea Jets firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 1 saat 5 dakika'dan sürmektedir & Hellenic Seaways firmasinin seferi yaklasik 2 saat'densürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Tinos Naxos güzergâhindaki feribotlari Sea Jets & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd