Sifnos - Kimolos Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 40 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika
dateHaftada 6 Sefer
clocksefer süresi 1 saat
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 25 dakika

Sifnos - Kimolos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Sifnos ile Kimolos feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Sifnos Kimolos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Sifnos Kimolos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Sifnos Kimolos güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Sifnos Kimolos Feribot Rehberi

Sifnos Kimolos güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 4 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Zante Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 4 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Ventouris Sea Lines 4, Her bir hafta için Nel Lines 6 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 7 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Sifnos Kimolos güzergâhinda her bir hafta türünde, 4 feribot firmasi tarafindan 21 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd