Midilli Adası - Sakız Adası Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 15 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 3 saat
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 40 dakika

Midilli Adası - Sakız Adası Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Midilli ile Ege Adaları feribotlarini Midilli Adası ile Sakız Adası feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Midilli Adası Sakız Adası güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Ege Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Midilli Adası Sakız Adası rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Midilli Adası Sakız Adası güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Midilli Adası Sakız Adası Feribot Rehberi

Midilli Adası Sakız Adası güzergâhinda, Midilli ile Ege Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 14 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Blue Star Ferries ile 5 sefer, Nel Lines ile 4 sefer & Hellenic Seaways ile 5 sefer.

Midilli ile Ege Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 2 saat 15 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Midilli Adası Sakız Adası feribotlarini Blue Star Ferries, Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd