Sakız Adası - Midilli Adası Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 25 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 3 saat
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 25 dakika

Sakız Adası - Midilli Adası Feribotu

Ege Adaları ile Midilli feribot yolculugunuzla ilgili Sakız Adası Midilli Adası feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Sakız Adası ile Midilli Adası arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Sakız Adası Midilli Adası veya Midilli istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Sakız Adası Midilli Adası Feribot Rehberi

Sakız Adası Midilli Adası güzergâhinda, Ege Adaları ile Midilli arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 14 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Blue Star Ferries ile 5 sefer, Nel Lines ile 4 sefer & Hellenic Seaways ile 5 sefer.

Ege Adaları ile Midilli arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 2 saat 25 dakika'dandir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Sakız Adası Midilli Adası feribotlarini Blue Star Ferries, Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd