Iraklia - Schinoussa Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 5 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 10 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 10 dakika

Iraklia - Schinoussa Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Iraklia ile Schinoussa feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Iraklia ile Schinoussa arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Simdi fiyat arama sistemimizden Iraklia Schinoussa veya Kiklad Adaları istikametinde alternatif bir feribot seçin ve feribot rezervasyonu yapmanin ne kadar kolay oldugunu kesfedin.

Iraklia Schinoussa Feribot Rehberi

Iraklia Schinoussa güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 8 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Blue Star Ferries ile 3 sefer, Nel Lines ile 1 sefer & Hellenic Seaways ile 4 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 5 dakikadir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Iraklia Schinoussa feribotlarini Blue Star Ferries, Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd