Naxos - Schinoussa Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 20 dakika'dan
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 6 saat 20 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 35 dakika

Naxos - Schinoussa Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Naxos Schinoussa feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Naxos Schinoussa güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Naxos Schinoussa rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Naxos Schinoussa veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Naxos Schinoussa Feribot Rehberi

Naxos Schinoussa güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 8 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Blue Star Ferries ile 3 sefer, Nel Lines ile 1 sefer & Hellenic Seaways ile 4 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 35 dakikadir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Naxos Schinoussa feribotlarini Blue Star Ferries, Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd