Hellenic Seaways
Agistri limanindan Hellenic Seaways firmalari tarafindan düzenlenen feribot seferleri ile Saronic Adaları ile Yunanistan arasinda baglanti saglanmaktadir.

Agistri limanindan en kisasi yaklasik 10 dakika. süren Her gün 8 sefer seçenegi bulunmaktadir.

Hizli bir sekilde bilgi almak için bu sayfada bulunan kilavuzu kullanin ya da Agistri limanindan yapilan seferlerin zaman ve ücret bilgileri için ücret arama özelligini kullanin.

Agistri Feribot rezervasyonu

Directferries.com.tr web sitesinde Saronic Adaları ülkesine gidis veya gelis için Agistri Feribotu bilet aramasi yaptiginizda, tek bir seferde çesitli seferler arasinda ve ayni zamanda daha önce hiç duymadiginiz uygun alternatif feribot güzergâhlari arasinda karsilastirma yapariz.

Agistri feribot tarifeleri ve ücretlerini, sadece Saronic Adaları ülkesindeki limanlarla degil ayni zamanda diger alternatif feribot servisleri ile karsilastirarak, en iyi güzergâhi en ucuz ücrete bulmaniz garanti edilmektedir.

Agistri feribot ücretlerini ve tarifelerini karsilastirmak için simdi sadece soldaki menüden kalkis yerinizi, tercih ettiginiz güzergâhi ve seyahat edecek yolcu sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Agistri Liman Haritası

Agistri Feribot Servisleri

Hellenic Seaways ile Agistri - Pire
Crossing DurationGünde 4 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 1 saat
Hellenic Seaways
Hellenic Seaways ile Agistri - Aegina Adası
Crossing DurationGünde 4 Sefer
Sailing Schedules sefer süresi 10 dakika
Hellenic Seaways
© Direct Ferries Ltd