Kavala - Vathi Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 19 saat 10 dakika

Kavala - Vathi Feribotu

Direct Ferries ile Yunanistan ve Samos arasinda, Kavala ile Vathi feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Kavala ile Vathi arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Kavala Vathi feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Kavala Vathi seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Kavala Vathi Feribot Rehberi

Kavala Vathi feribotu, Yunanistan ile Samos arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Hellenic Seaways. Seferler, her bir hafta için 1 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 19 saat 10 dakika'dan sürmektedir.

Kavala Vathi yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd