Thira - Ios Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 55 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan
dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 40 dakika
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 3 saat 55 dakika
dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 45 dakika

Thira - Ios Feribotu

Direct Ferries ile Kiklad Adaları ülkesinde, Thira ile Ios feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

Thira Ios güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Thira Ios rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Thira ile Ios seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Thira Ios Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Thira Ios Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 1 Yolcu olduğunu.

Thira Ios Feribot Rehberi

Thira Ios güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 5 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 3 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Ventouris Sea Lines 3, Her bir gün için Sea Jets 3, Her bir hafta için Nel Lines 2 & Hellenic Seaways hizmeti her bir gün için 3 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Thira Ios güzergâhinda her bir hafta türünde, 5 feribot firmasi tarafindan 50 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd