Tinos - Iraklia Feribot Operatörleri

dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 40 dakika

Tinos - Iraklia Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Tinos Iraklia feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Tinos ile Iraklia arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Tinos ile Iraklia seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Tinos Iraklia Feribot Rehberi

Tinos Iraklia feribotu, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Hellenic Seaways. Seferler, her bir hafta için 4 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 2 saat 40 dakika'dan sürmektedir.

Tinos Iraklia yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.
© Direct Ferries Ltd