Schinoussa - Mykonos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 15 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 50 dakika'dan

Schinoussa - Mykonos Feribotu

Kiklad Adaları feribot yolculugunuzla ilgili Schinoussa Mykonos feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Schinoussa ile Mykonos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Schinoussa Mykonos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Schinoussa Mykonos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Schinoussa Mykonos Feribot Rehberi

Schinoussa Mykonos güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 5 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (1 ile Nel Lines & 4 ile Hellenic Seaways).

Nel Lines firmasi ile Kiklad Adaları ülkesine yolculuk yaklasik 5 saat 15 dakika'dan sürmektedir & Hellenic Seaways firmasinin seferi yaklasik 1 saat 50 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Schinoussa Mykonos güzergâhindaki feribotlari Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd