Pire - Midilli Adası Feribot Operatörleri

dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 9 saat 30 dakika
dateHaftada 5 Sefer
clocksefer süresi 9 saat 40 dakika

Pire - Midilli Adası Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Yunanistan ile Midilli feribotlarini Pire ile Midilli Adası feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Pire Midilli Adası güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Midilli ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Pire Midilli Adası rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Pire Midilli Adası veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Pire Midilli Adası Güzergâhi Ortalama Ücretler

Gösterilen fiyatlar müşterilerimiz tarafından ödenen ortalama tek yön bilet fiyatları temsil eder. Pire Midilli Adası Güzergahı üzerinde en yaygın rezervasyon bir araba ve 2 yolcu olduğunu.

Pire Midilli Adası Feribot Rehberi

Pire Midilli Adası güzergâhinda, Yunanistan ile Midilli arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 10 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir (5 ile Blue Star Ferries & 5 ile Hellenic Seaways).

Blue Star Ferries firmasi ile Midilli ülkesine yolculuk yaklasik 9 saat 30 dakika'dan sürmektedir & Hellenic Seaways firmasinin seferi yaklasik 9 saat 40 dakika'dansürmektedir.

Seyahat planiniza en uygun seferi bulmak için, Pire Midilli Adası güzergâhindaki feribotlari Blue Star Ferries & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.

Pire - Midilli Adası Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Selanik - Midilli Adası - Haftada 2 Sefer / sefer süresi 14 saat 30 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Midilli Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd