Selanik - Midilli Adası Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 14 saat 30 dakika

Selanik - Midilli Adası Feribotu

Yunanistan ile Midilli feribot yolculugunuzla ilgili Selanik Midilli Adası feribot biletinizi simdi directferries.com.tr web sitesini kullanarak karsilastirin ve rezervasyon yapin ve seyahatiniz için fazla ödemediginizden emin olun!

Tüm firmalarin güncel Selanik Midilli Adası tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Selanik Midilli Adası veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Selanik Midilli Adası Feribot Rehberi

Selanik Midilli Adası feribotu, Yunanistan ile Midilli arasinda baglantiyi saglar. Su anda bu feribot hizmetini sunan 1 feribot firmasi bulunmaktadir, Nel Lines. Seferler, her bir hafta için 2 kez düzenlenmektedir ve yolculuk yaklasik 14 saat 30 dakika'dan sürmektedir.

Selanik Midilli Adası yolculuk süresi ve sefer sikligi sezondan sezona farklilik gösterebilir bu nedenle en güncel bilgileri almaniz için anlik kontrol yapmanizi tavsiye ederiz.

Selanik - Midilli Adası Feribot Seçenekleri

Blue Star Ferries ile Pire - Midilli Adası - Haftada 5 Sefer / sefer süresi 9 saat 30 dakika
Hellenic Seaways ile Pire - Midilli Adası - Haftada 5 Sefer / sefer süresi 9 saat 40 dakika
Daha fazla bilgi için lütfen Yunanistan - Midilli Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd