Kimolos - Folegandros Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 30 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 40 dakika'dan

Kimolos - Folegandros Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Kiklad Adaları ülkesinde Kimolos ile Folegandros feribot güzergâhinda feribot karsilastirmasi yapabilirsiniz.

Kimolos ile Folegandros feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Kimolos Folegandros feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Kimolos Folegandros seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Kimolos Folegandros Feribot Rehberi

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki seferler su anda, 2 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Nel Lines hizmeti günlük olarak Her hafta 1 kez sefer yapmaktadir ve sefer süresi yaklasik 1 saat 30 dakika'dan sürmektedir süresince Hellenic Seaways firmasi günde Her hafta 7 kez düzenlemektedir ve bu seferler 1 saat 40 dakika'dan sürmektedir.

Bu nedenle, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki Kimolos Folegandros güzergâhinda, her bir hafta için 8 sayida birlesik seferler sunulmaktadir. Hemen karsilastirma yapin ve seyahat yapmak istediginiz tarihteki en uygun fiyatlari alin.
© Direct Ferries Ltd