Vathi - Kavala Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 19 saat 10 dakika

Vathi - Kavala Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Vathi Kavala feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Samos veya Yunanistan feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Vathi ile Kavala feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Yunanistan için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Vathi Kavala feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Vathi Kavala seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Vathi Kavala Feribot Rehberi

Samos ile Yunanistan arasindaki Hellenic Seaways Vathi Kavala feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 19 saat 10 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 1 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd