Skiathos - Agios Konstantinos Feribot Operatörleri

dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 50 dakika'dan

Skiathos - Agios Konstantinos Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Sporades Adaları ve Yunanistan arasindaki Skiathos Agios Konstantinos feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Skiathos ile Agios Konstantinos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Sadece kalkis ülkesini ve ardindan Skiathos Agios Konstantinos veya baska bir güzergâhi ve ardindan dilerseniz feribotta yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve arama dügmesine tiklayin!

Skiathos Agios Konstantinos Feribot Rehberi

Sporades Adaları ile Yunanistan arasindaki Hellenic Seaways Skiathos Agios Konstantinos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 1 saat 50 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 7 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Skiathos - Agios Konstantinos Feribot Seçenekleri

Hellenic Seaways ile Skiathos - Volos - Günde 3 Sefer / sefer süresi 1 saat 35 dakika'dan
Daha fazla bilgi için lütfen Sporades Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd