Skiathos - Volos Feribot Operatörleri

dateGünde 3 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 35 dakika'dan

Skiathos - Volos Feribotu

Direct Ferries ile Sporades Adaları ve Yunanistan arasinda, Skiathos ile Volos feribot güzergâhinda en iyi firsatlari elde edin ve mümkün olan alternatifler arasinda karsilastirma da yapin.

fiyat arama sistemimizi kullanarak, gerçek zamanli ücretleri, müsaitlik durumunu inceleyebilir ve Skiathos ile Volos arasinda feribot rezervasyonu yapabilir veya alternatif olarak bu güzergâhi veya diger seçeneklerle birlikte baska limanlari karsilastirabilirsiniz.

Skiathos Volos feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Skiathos Volos seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Skiathos Volos Feribot Rehberi

Sporades Adaları ile Yunanistan arasindaki Hellenic Seaways Skiathos Volos feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 1 saat 35 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her gün 3 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.

Skiathos - Volos Feribot Seçenekleri

Hellenic Seaways ile Skiathos - Agios Konstantinos - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 1 saat 50 dakika'dan
Daha fazla bilgi için lütfen Sporades Adaları - Yunanistan Feribotu sayfamızı ziyaret ediniz.
© Direct Ferries Ltd