Katapola - Koufonissi Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 40 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 25 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 5 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 40 dakika

Katapola - Koufonissi Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Katapola Koufonissi feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Katapola Koufonissi güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Katapola Koufonissi rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Katapola Koufonissi feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Katapola Koufonissi seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Katapola Koufonissi Feribot Rehberi

Katapola Koufonissi güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 4 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 3 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 3, Her bir hafta için Nel Lines 1 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 7 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Katapola Koufonissi güzergâhinda her bir hafta türünde, 4 feribot firmasi tarafindan 14 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.

Katapola - Koufonissi Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Aegiali - Koufonissi - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 2 saat
Blue Star Ferries ile Koufonissi - Katapola - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 40 dakika
Sea Jets ile Koufonissi - Katapola - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 25 dakika
Nel Lines ile Koufonissi - Katapola - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 1 saat 5 dakika'dan
Nel Lines ile Koufonissi - Aegiali - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 2 saat
Hellenic Seaways ile Koufonissi - Katapola - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 40 dakika
© Direct Ferries Ltd