Koufonissi - Katapola Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 40 dakika
dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 25 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 1 saat 5 dakika'dan
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 40 dakika

Koufonissi - Katapola Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Koufonissi Katapola feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Tüm firmalarin güncel Koufonissi Katapola tarifelerini ve feribot ücretlerini ögrenin ve seyahatiniz için en ideal seçenege karar vermeden önce karsilastirma yapin.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Koufonissi Katapola güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Koufonissi Katapola Feribot Rehberi

Koufonissi Katapola güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 4 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Blue Star Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 3 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Sea Jets 3, Her bir hafta için Nel Lines 1 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 7 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Koufonissi Katapola güzergâhinda her bir hafta türünde, 4 feribot firmasi tarafindan 14 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.

Koufonissi - Katapola Feribot Seçenekleri

Nel Lines ile Aegiali - Koufonissi - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 2 saat
Blue Star Ferries ile Katapola - Koufonissi - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 40 dakika
Sea Jets ile Katapola - Koufonissi - Haftada 3 Sefer / sefer süresi 25 dakika
Nel Lines ile Katapola - Koufonissi - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 1 saat 5 dakika'dan
Hellenic Seaways ile Katapola - Koufonissi - Haftada 7 Sefer / sefer süresi 40 dakika
Nel Lines ile Koufonissi - Aegiali - Haftada 1 Sefer / sefer süresi 2 saat
© Direct Ferries Ltd