Evdilos - Kavala Feribot Operatörleri

dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 17 saat 55 dakika

Evdilos - Kavala Feribotu

Direct Ferries web sitesinde, hizli ve kolay canli müsaitlik ve en iyi ücret aramasi özelliklerimiz ile Ikaria ile Yunanistan feribotlarini Evdilos ile Kavala feribot güzergâhinda karsilastirabilirsiniz.

Feribot yolculugunuz için mevcut olan en iyi ücreti aldiginizdan emin olmak için tüm Evdilos ile Kavala feribotlarinin tarifelerini ve ücretlerini karsilastirin. Eger daha az ödemenizi saglayacak baska bir alternatif rota mevcut ise bu durumda size bu ücret bilgilerini de sunuyor olacagiz.

Bir feribot için ücret bilgisi almak çok hizli ve kolay! Sadece fiyat arama sisteminden kalkis yerinizi, menüden Evdilos Kavala güzergâhini, yolculuk yapacak kisi sayisini seçin ve ardindan arama dügmesine tiklayin!

Evdilos Kavala Feribot Rehberi

Ikaria ile Yunanistan arasindaki Hellenic Seaways Evdilos Kavala feribot seferleri bu güzergâhtaki tek seferdir. 17 saat 55 dakika'dan sefer süresi ile bu güzergâhta Her hafta 2 kez sefer düzenlenmektedir.

Seferlerin düzeni ve süresi zamana göre degisiklik göstermektedir bu nedenle mevcut durumdaki müsaitlik için gerçek bir fiyat teklifi almanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd