Milos - Kimolos Feribot Operatörleri

dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 1 saat
dateHaftada 2 Sefer
clocksefer süresi 1 saat
dateHaftada 8 Sefer
clocksefer süresi 1 saat
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 30 dakika

Milos - Kimolos Feribotu

directferries.com.tr web sitesi ile Milos Kimolos feribot ücretlerini bulun, tarifeleri ve firsatlari görüntüleyin ve ayni zamanda bilet ücretinde fazla ödememeyi garanti altina almak için diger Kiklad Adaları feribot seferleri arasinda karsilastirma yapin.

Milos Kimolos güzergâhinda seyahat edenler de dâhil olmak üzere, Kiklad Adaları ülkesine gerçeklestireceginiz feribot yolculugu için rezervasyon yapmaniz için bilmeniz gereken her seyi bulmak için Milos Kimolos rehberimizi kullanin ve baska feribot seferlerinin de sunulup sunulmadigini görün.

Kiklad Adaları için fiyat alma veya rezervasyon yapmak daha kolay olamaz. Tüm yapmaniz gereken soldaki menülerden Milos ile Kimolos seçimini yapmak, yolcu sayisini belirlemek ve arama dügmesine tiklamak!

Milos Kimolos Feribot Rehberi

Milos Kimolos güzergâhindaki feribot seferleri Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda baglanti saglamaktadir ve su anda 4 feribot firmalari tarafindan düzenlenmektedir. Zante Ferries firmasi seferlerini her bir hafta için 1 kez gerçeklestirmektedir, Her bir hafta için Ventouris Sea Lines 2, Her bir hafta için Nel Lines 8 & Hellenic Seaways hizmeti her bir hafta için 7 kez mevcuttur.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda Milos Kimolos güzergâhinda her bir hafta türünde, 4 feribot firmasi tarafindan 18 sayisinda birlesik seferler sunulmaktadir. Seyahat etmek istediginiz tarihteki en uygun ücreti almanizi saglamak için tüm bu alternatifler arasinda karsilastirma yapmanizi öneririz.
© Direct Ferries Ltd