Naxos - Koufonissi Feribot Operatörleri

dateHaftada 3 Sefer
clocksefer süresi 2 saat 5 dakika
dateHaftada 4 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika
dateHaftada 1 Sefer
clocksefer süresi 5 saat 20 dakika
dateHaftada 7 Sefer
clocksefer süresi 50 dakika

Naxos - Koufonissi Feribotu

Direct Ferries web sitesinde tamamen tarafsiz davranmaktayiz ve hizli ve kolay bir sekilde Kiklad Adaları ülkesinde Naxos Koufonissi feribot yolculugunuz için en iyi ücreti bulmaniza odaklaniyoruz.

Naxos ile Koufonissi feribot ücretlerini canli olarak dogrudan feribot firmalarinin rezervasyon sistemlerinden aliyoruz ve seyahatiniz için en iyi firsati elde etmenizi saglamak için tüm seçenekleri karsilastiriyoruz. Kiklad Adaları için bir feribot bileti almak daha kolay olamaz!

Naxos Koufonissi feribotları için, çok sayıdaki seferleri ve seyahat çizelgelerini şimdi çevrimiçi, fiyat arama sisteminden kalkış yerinizi Naxos Koufonissi seçip ardından arama düğmesine tıklayarak karşılaştırın.

Naxos Koufonissi Feribot Rehberi

Naxos Koufonissi güzergâhinda, Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasinda seyahat etmek için her bir hafta türünde 15 sayisinda birlesik seçenek firsati bulunmaktadir - Blue Star Ferries ile 3 sefer, Sea Jets ile 4 sefer, Nel Lines ile 1 sefer & Hellenic Seaways ile 7 sefer.

Kiklad Adaları ile Kiklad Adaları arasindaki bu popüler seferdeki en kisa yolculuk süresi 50 dakikadir.

Seyahat planiniza uygun en düsük ücreti bulmak için, Naxos Koufonissi feribotlarini Blue Star Ferries, Sea Jets, Nel Lines & Hellenic Seaways ile hemen karsilastirin.
© Direct Ferries Ltd